Výšlap na Brdo 2016

Dne 28. 10. 2016 se konal každoroční výšlap na Brdo a náš oddíl vycházel ze Salaše. Po namáhavé cestě, která se táhla pořád do kopce, jsme konečně dorazili na nejvyšší horu Chřibů. Kdo chtěl, vylezl si rozhlednu a kochal se krásným výhledem do okolí. Poté jsme měli chvilku na odpočinek. Jakmile všichni nabrali nové síly a najedli se, sešli jsme kousek pod rozhlednu, kde  jsme se už potkali se skauty z ostatních oddílů například z Jalubí, z Modré a se spousty dalších. Potom se svolal nástup, zazpívala se skautská hymna a čekala na nás bojovka. Tu tento rok připravoval náš oddíl. Hra spočívala v tom, že děti pomáhaly pošťákovi roznášet balíky, dopisy a veškerou další poštu. Menší komplikací ale bylo, že je mezitím přepadávali protivníci, kteří vše chtěli překazit. Hra byla skvělá a všichni se už těšíme na další rok.