Rikitanův memoriál 2017

Tyto závody každoročně pořádá středisko Psohlavci, což jsou skauti z Uherského Hradiště. Je to závod dvojic a koná se ve Starých Hutích.
Náš oddíl se již mnoho let tohoto závodu úspěšně zúčastňuje a ani letos tomu nebylo jinak. Tento rok byl běh docela obtížný kvůli většímu množství sněhu. Na některých místech se hlídky totiž bořily až po kolena. Závodníků bylo opět mnoho, všichni skauti z okolí se sem sjeli. Po doběhnutí závodu byli všichni sice promočení, ale mohli se zahřát teplou polévkou. Pak se už jen čekalo na vyhlášení výsledků.

Skauti z našeho oddílu obsadili tato místa:

1. místo v kategorii skautky II: Aneta Šimonová a Eliška Martináková
3. místo v kategorii skautky II: Simona Pelikánová a Lucie Kočendová
3. místo v kategorii Rangers: Monika Chmelová a Eliška Šimonová

I přesto, že všichni byli promrzlí, si tuto akci pořádně užili a už teď těší na další rok.